Pasivní příjem

Pasivní příjem si s Faba Enterprise zajístíte jednou ze dvou možností. Optimálně kombinací obou.


První způsob, jak si vytvořit pasivní příjem s Faba Enterprise:

Splňte kritéria unilevel marketingu a staňte se alespoň managerem. Jednoduše řekněte alespoň čtyřem přátelům, aby se pokusili o totéž co děláte vy - stali se Consultanty. Pro začátek jim na to stačí 200,- USD.
Dohromady pak udělejte tržbu 15.000,- USD. Vy si dokupte FABA, ať jich máte alespoň 1000 ks. Stačí tedy k vašim dosavadním 200 ks dokoupit zbývajících 800 ks. Od toho okamžiku jste Manager.
Vaše jakákoliv další provize z 8% stoupne na 13%. To bude velmi příjemné, ale přece - stále půjde jen
o aktivní příjem. Tedy zatím žádný pasivní.
K pasivnímu příjmu se dostanete mezi provizí. Až když někdo z vašich přátel získá svou 8% provizi za přivedení do systému někoho z jeho okolí. Vy za jeho angažování a práci, kterou jste se svým kolegou měli v minulosti a budete případně ještě mít, dostanete dalších 5%. Systém tedy do vaší spolupráce uvolní celkem 13%. Těch 5%, jsou vaše pasivně vydělané peníze. Záleží jen na vás a vašich přátelích ve vašem týmu, kolik si vyděláte ještě dnes, tento týden, měsíc, čtvrtletí či rok.

Pozn.:
Za tržbu, kterou jste celkem udělali, při snaze se dostat na pozici managera, například zmíněných 15.000,- USD bude do vašeho týmu vyplacena 8% provize. To je 1.200,- USD. Pokud tuto tržbu uděláte vy, nemusíte ani nikde shánět další peníze na nákup zmíněných 800 ks, co potřebujete pro splnění podmínek. Použijete již vydělané a ještě vám zbyde navíc. Pozici managera vám pak již nikdo nevezme, můžete naopak postupovat v kariéře výš a navyšovat tak svůj pasivní příjem prvním způsobem.
Máte ale ještě i další možnost - způsob.


Druhý způsob, jak si vytvořit pasivní příjem s Faba Enterprise:

Prostě si nakoupíte FABA tokeny a počkáte si na vyplacení pasivního příjmu z "dividend", které proběhne vždy po zrealizování jakéhokoliv úspěšného obchodu v souvislosti s některou z dceřiných společností v holdingu Faba Capital.
Čím více máte FABA, tím větší jsou "dividendy".


Optimální způsob, jak získat pasivní příjem s Faba Enterprise:

Pokud jste se pustili do cesty získat pasivní příjem skrze první způsob, pak již máte slušný základ kombinace obou způsobů hotový. Skutečně jde o optimální cestu.
Vytvoříte tým lidí, kteří chtějí následovat vaši cestu, nejlépe když jsou ještě šikovnější jak vy.
Z mezi provizí jejich aktivity vám pak přichází pasivní odměny. Zároveň jste si nakoupili FABA a z nich vám přicházejí "dividendy", bez ohledu na to, jak jsou úspěšné vaše obchodní týmy v nabídce FABA na trhu. Dividendy dostáváte z prosperity jednotlivých dceřiných společností Faba holdingu.

Pozn.:

Pokud již máte pozici Manager, pak vaši kolegové vytváří váš pasivní příjem tím, že budují svůj pasivní příjem. V pozici Manager jste ale jen tehdy, pokud jste si pořídili již alespoň 1000 FABA. Z těchto vám budou přicházet pasivní příjmy cestou "dividend" jak již bylo několikrát uvedeno shora.